Visualio web

Od nás dostanete promyšlený, intuitivní a designově atraktivní web, ušitý na míru vaší cílové skupině.

Tvorba webů je alfou a omegou naší práce. Proto máme v týmu odborníky, kteří svojí prací žijí. Neustále se zdokonalují, aby byli ve svém oboru na špici. Weby píší v čistém kódu a při tvorbě designu vždy pamatují na obsahovou strategii.

Prague Bone Fest | Visualio
Prague Bone Fest
Festival žesťových nástrojů, kde trombón hraje prim.
HTML5 logo
CSS3 logo
React logo
Nette logo
Wordpress logo
Lottie logo

Najdeme řešení pro každou firmu

Ať už chcete vytvořit webovou prezentaci, osobní a poutavý blog nebo internetový obchod, naším cílem je pochopit potřeby klienta a vytvořit mu produkt přesně na míru.

Webdesign

Design je důležitou esencí, která dokáže okamžitě upoutat pozornost. Tvořit web, který by pouze lahodil oku, je ale samoúčelné. Proto od začátku pamatujeme na detailní analýzy, obsahovou strategii a použitelnost. Vše musí mít svůj smysl a vyhovovat potřebám cílové skupiny.
Macbook illustration
1

Přizpůsobení na zařízení

V dnešní době většina lidí navštěvují stránky skrz mobilní telefony. Proto jsou weby od nás stoprocentně responzivní a přizpůsobí se na všechny typy zařízení.
iPad illustration
2

Vlastní administrace

Vyvinuli jsme a neustále zdokonalujeme vlastní publikační systém. Správu obsahu webu i v aplikacích budete mít pod palcem bez znalosti programování. Rádi vám ukážeme, že Visualio CMS je intuitivní a spolehlivé.
Pencils illustration
3

Komunikujeme

Víme, že tvorba webu je složitou disciplínou. Jsme tu pro vás, zodpovíme vaše otázky a doporučíme nejvhodnější řešení. Budeme tu pro vás i po předání webu – nepřetržitý servis, měření úspěšnosti, analýzy a vylepšování jsou zárukou, že váš web bude trvale úspěšný.
iPhone illustration
4